Balons

Karstā gaisa balons "Latvija"

Balons saistīts ar Latvijas slēpošanas savienību- tāpēc tam virsū ir Slēpošanas savienības logo ar uzrakstu Latvija.

No tā arī radies balona nosaukums.

Pēc ilgāka pārtraukuma, balons no 2015.gada vasaras ticis pie jaunas komandas un jauniem izaicinājumiem gan Latvijā, gan ārpus tās!


Komanda       


Vienmēr pa gaisu: Ieva

Gatava balonu atrast: Arta

Piekabes pavēlnieks: Juris

Skaistāko kadru autors: Anrijs

Vienmēr pārkliegs degļus: Rems


Ja gatavojies lidojumam ar mums

Ņem vērā:

- Lidojuma ilgums parasti ir ~1h

- Viss pasākums no satikšanās brīža, līdz brīdim, kad esam atpakaļ tikšanās vietā pēc lidojuma, aizņem stundas 3. Dažreiz mazliet vairāk.

- Gaisa temperatūra mūsu lidojuma augstumos praktiski nemainās, tāpēc, neatkarīgi no gada laika, svarīgi lai apģērbs ir piemērots aktivitātēm (Mēs pavadīsim vairākas stundas svaigā gaisā- tas nozīmē, ka vasarā, pat ja ir karsts, papildus varētu prasīties jaka uz pļavas, lai odi nenoēd. Un ziemā vilnas zeķes kājās, lai lidojuma laikā var nostāvēt uz vietas grozā)

- Esam gatavi izaicinājumiem un lidojumiem dažādās Latvijas vietās. Bet daudz kur, dažādu iemeslu dēļ, ir ierobežojumi lidojumiem. Tāpēc pirms pieteikt lidojumu, piemēram, Rēzeknē vai Ventspilī, noprecizē pie mums vai mēs to varam veikt!

- Laikapstākļi pie mums ir ļoti mainīgi, tāpēc lidojumu datumus varam ieplānot laicīgi, bet precīzai prognozei sekot varam sākt apmēram dienas 2-3 pirms ieplānotās dienas.

- Mazliet lielāka iespēja izlidot vēlamajos datumos ir tad, ja lidojumam nav obligāti jānotiek, piemēram Siguldā! Gadās reizes, kad Siguldā līst lietus, bet Kandavā, Kuldīgā ir lidojams laiks. Un otrādi!

- Jaunumu sadaļā centīsimies likt datumus un vietas ar plānotajiem lidojumiem. Ja esam Jūsu pusē, varat izmantot iespēju un pieteikties lidojumam! Pilnībā iespējams varam tos apvienot!

- Īsāk sakot, ja vēl kāds jautājums palicis neatbildēts - Raksti, zvani un laižam ķert vēju!!!


Labākie Papildspēki, kas dara visu!

Nopietnais un ne tik ļoti: Jānis

Enerģiskākais palīgs: Gatis

Tik pat azartiska monitora otrā pusē: Ārija

Komandas zaļākie: Aigars un Liene


Bez tā vairs nekādi

Ja laikapstākļi neļauj mums lidot ar balonu, labprāt izmantojam citus veidus aktīvi pavadīt dienu! Iesakām arī Jums pamēģināt!

Burāšana ar jahtu (tikai zem burām un jāstrādā pašiem)

arī te sīkāks info rakstot uz balons.latvija@gmail.com


LAIŽAM ĶERT VĒJU!!!


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .